jsem K vašim službám

Od návrhu až po realizaci

Nasměřujte svůj projekt k úspěchu

Produktový design & Digitální marketing

Web a chatbot nejsou jen technologie. Jsou to moderní způsoby, jak vyjádřit osobnost vaší značky a vést potenciálního zákazníka k finální akci. S tím vám můžu pomoci.

Tvorba Webových Stránek

Navrhnu a vytvořím vám responzivní web nebo e-shop. Na základě dat o používání ho budu konstantně vylepšovat pro vyšší prodeje.

Chatbot

Jak nastavit Facebook Messenger nebo WhatsApp (a další), aby vaše značka komunikovala konzistentně ve prospěch vás a vašich klientů? Mluvit a poslouchat.

Grafika

Potřebujete rychle kvalitní grafické materiály? Obstarám vše od návrhu až po tisk.

Když je potřeba

Nejsem na to sám

Díky spolupráci s vývojářským studiem, full service digitální agenturou a dalšími profesionály vám můžu nabídnout i komplexnější služby než je moje specializace.

Například iOS & Android aplikace, webové aplikace a eshopy na míru, Facebook a Google PPC reklamy, copywriting a SEO.

Když jde o domluvu

Komunikace je základ

Je pro mě velice důležité důkladně pochopit váš projekt. Pokud je to možné preferuji osobní setkání. Dobře fungují i Skype hovory, nebo emaily.

Během projektu můžu být součástí vašeho týmu i ve Slacku nebo jiném komunikačním systému. Rád se přizpůsobím tomu, co vám vyhovuje.  

Nebojte se zeptat

Co by vás mohlo zajímat

Fakturuji pouze čistý čas práce na vašem projektu měřený v Togglu. Hodinová sazba je 1190kč. Je možné se také domluvit individuálně například na sazbě za projekt podle vašich požadavků. Při spolupráci s externími profesionály je potřeba ještě započítat jejich práci. 

Napište mi prosím. Záleží na množství projektů, na kterých zrovna pracuji. Vždy jsem k dispozici a otevřený domluvě, vyjasnění projektu a návrhu spolupráce.

Chcete Být Součástí Digitálního Dialogu?

Pojďme si o tom promluvit.